Zbiórka, transport i odzysk odpadów 

to jeden z ważniejszych obszarów działalności naszego przedsiębiorstwa. Podstawiamy specjalistyczne kontenery pod różnego rodzaju odpady niebezpieczne i inne niż niebezpieczne.

Współpraca z firmami i mieszkańcami miasta obejmuje analizę i jakościową odpadów oraz dobór odpowiedniego systemu i wielkości pojemników i pojazdów.

Najczęściej wykonywane usługi to: podstawianie kontenerów pod gruz powstający przy remontach i rozbiórkach .Wystarczy do nas zadzwonić i najpóźniej na następny dzień wykonujemy usługę, która potwierdzona zostaje kartą przekazania odpadu zgodnie z Ustawą Ochrony Środowiska z dnia 21.IV.2011r


Skup Złomu

Skupujemy również złom stalowy, który po przewiezieniu na teren naszej firmy jest przerabiany na odpowiednie frakcje a następnie ładowany bezpośrednio na wagony kolejowe. Nasze systemy odbioru odpadów obecne są zarówno w przemyśle produkcyjnym jak i w punktach zbiórki rozmieszczonych na terenie miasta Bydgoszczy.

Posiadanie bocznicy kolejowej oraz Wieloletnia Umowa z PKP Cargo umożliwia nam transportowanie złomu bezpośrednio do hut, co minimalizuje koszty transportu i pozwala zaoferowanie wysokich cen dla naszych klientów.

Kolejną specjalnością naszej firmy są wszelkiego typu wyburzenia. Przy realizacjach takich prac korzystamy z nowoczesnych technologii, wykorzystujemy pełen wachlarz maszyn i urządzeń umożliwiających sprawne, bezpieczne i ekonomiczne osiągnięcie pożądanego przez inwestora efektu.Rozbiórki

Dysponujemy sprzętem do ciężkich robót rozbiórkowych jak i maszynami pozwalającymi na rozbiórki obiektów w gęstej zabudowie miejskiej bez uciążliwości dla otoczenia terenu inwestycji. Całość prac i robót, które wykonujemy potwierdzona jest pozwoleniami wydanymi przez odpowiednie komórki odpowiedzialne za funkcjonowanie miasta.

Na przestrzeni ostatnich pięciu lat nasza firma przeprowadzała rozbiórki na terenie Bydgoszczy:

Rozbiórki budynków socjalnych, schronów i hal na terenie Zakładów PESA S.A.Holding

Rozbiórka kotłowni - Bydgoskie Browary przy ul.Kujawskiej

Demontaż elementów stalowych na terenie Zakładów Mięsnych przy ul.Jagielońskiej

Rozbiórka Zakładów Graficznych przy ul. Gdańskiej

Rozbiórka wiadukt w ciągu ul.Gdańskiej nad linią kolejową

Przeprowadzamy również wiele innych prac rozbiórkowych np. skucia posadzek betonowych, żeliwnych, rozbiórki konstrukcji stalowych itp.